Kehribar Tesbih ve Takı Çeşitleri Satış Sitesi.
Adresimiz:

Yeşilova Mh. Küçükçamlıca Sk. No:21/A (Beşyol Mevkii) Osmangazi-BURSA

Telefon:

0505 470 90 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda


Kehribar Hazinesi | kehribarhazinesi.com sitesi; 

ÇLK Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

ÇLK REKLAM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ;  

     2011 yılında Bursa da kurulmuş ve halen faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız İnternet ortamında reklam, ilan hizmetleri ve E-ticaret yapmaktadır. Mühendislik hizmetleri olarak da madencilik ve harita alanında doğrudan veya bu konu ile ilgili diğer firmalarla birlikte mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

     Turizm ve ihracat firmalarımızın  bir organizasyon içerisinde özellikle İngilizce olarak  firmalarını, otellerini, tesislerini, ürünlerini ve hizmetlerini İngilizce alan adları altında dünyaya tanıtabileceği tanıtım ve reklam sitelerinin bugüne kadar yeterince yapılmamış veya hiç yapılmamış olduğunu ve sektörleriyle ilgili İngilizce alan adlarının da kullanılmadığını arama motorlarından yaptığımız sorgulamalar da gördük ve bu web sitelerini açmaya karar verdik. Öncelikli olarak ilgili alan adlarını satın alıp bu sitelerimizi oluşturmak için gerekli çalışmalara başladık. Gelecekte her sektör için bunların sayısını arttırmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. 

      Ayrıca; Bizde üç yıl önce başlayan tespih tutkusunu e-ticarete de dönüştürmek istedik. Bunu gerçekleştirmek için de "Kehribar Hazinesi", "Tespihçi Abi" ve  "Tesbihçi Abi" markalarımızı oluşturduk ve marka müracaatlarını yaptık. Bu markalarımıza ait web sitelerimiz ile sosyal medya sayfalarımızı açtık.

Markalarımızı alanında herkesin bildiği ve güvenli alışveriş yaptığı markalar haline getirmek amacındayız.  Bu markalarımız, "Türk Patent ve Marka Kurumu" tarafından uygun bulunarak koruma altına alınmıştır.

16.11.2020

Mustafa ÇELİK

Şirket Müdürü

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No: 75557

Web Sitemiz: clkreklam.com


Whatsup
Top